Par mums

 

SIA "LMR Āzene" ir uzņēmums, kas izveidots, apvienojot divus citus uzņēmumus - A/S "LMR" ("Rigaselmash" 1946, Rīgas Lauksaimniecības mašīnbūves rūpnīca), kas pazīstama bijušajās PSRS teritorijā ar cietā organiskā mēslojuma izkliedētājiem ROU-6 un A/S "Āzene" (1994.g. Eksporta Tirdzniecības uzņēmums). 

SIA "LMR Āzene" atrodas Latvijas Republikas galvaspilsētā Rīgā un nodarbojas ar lauksaimniecības tehnikas un nestandarta metāla konstrukciju ražošanu. Visa tehnika tiek ražota pēc paša „LMR Āzene” konstruktoru biroja rasējumiem un tehnoloģijām. Ražošanas procesā tiek izmantotas tikai sertificētas iekārtas un materiāli. Šodien mūsu ražošanas specializācija ir traktorvilkmes puspiekabes:

  • cietā organiskā mēslojuma izkliedētāji,
  • šķidrā organiskā mēslojuma izkliedētāji - mucas,
  • puspiekabes pašizgāzējas,
  • meža piekabes,
  • platformas,
  • nestandarta metāla konstrukcijas.

Mūsu tehniku var sastapt visā Eiropā, ka arī Krievijā un Kazahstānā. Vairākās valstīs mūsu tehnikas daļa lauksaimniecības tirgū ir milzīga – piemēram Somijā tā sastāda 70 %. Mūsu tehnikas galvenā atšķirība ir tās augstā kvalitāte un patīkamas cenas.

SIA „LMR Āzene” no 2008.gada janvāra piedāvā Latvijas lauksaimniekiem un citiem uzņēmējiem ES struktūrfondu projektu pieteikumu izstrādi, uzraudzību un konsultācijas. Kopumā izstrādāti vairāki simti ES SF projekti. Veiksmīga uzņēmuma attīstība ir iespējama tikai ar ilgtermiņa investīcijām, tāpēc ir svarīgi piesaistīt ES SF atbalstu, lai uzlabotu sava uzņēmuma konkurētspēju.

SIA „LMR Āzene” servisa pakalpojumu mērķi - klientu vajadzību apmierināšana un maksimāli ātrās tehniskās palīdzības sniegšana jebkurā situācijā. Panākumu pamats - atbilstošā tehnika un labākais personāls. Servisa personāls palīdzēs Jums kļūt par labākajiem un kopā ar Jums izveidos pareizos tehnikas apkopes un pārbaudes intervālus tā, lai Jums nebūtu jāpaliek trases vidū. Taču, ja tā tomēr atgadās, tad Jums palīdzēs servisa brigāde, kura ieradīsies 24 stundu laikā.

SIA "LMR ĀZENE" ir noslēdzis 2016. gada 17. jūnijā līgumu Nr. SKV-L-2016 /469 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru par atbalsta saņemšanu pasākuma “Starptautiskās konkurētspējas veicināšana” ietvaros, ko līdzfinansē Eiropas Reģionālās attīstības fonds.

 
Uzrādītās komplektācijas un papildaprīkojuma klāsts ir informatīva rakstura un var tikt mainīts bez iepriekšēja brīdinājuma.